KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212213

nr 1721 2213

Otte Sköld

(1894-1958), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 9x12 cm, yttermått inklusive ram: 16x20

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:14:58

Otte Sköld

Läs mer om Otte Sköld